Zanzara Eyewear // Kolekcja Wiosna_Lato 2020 

Zanzara Eyewear to najodważniejsza oraz najbardziej zgodna z trendami marka polskiego producenta DG GROUP. Sprawdźcie, co znajdziecie w najnowszej kolekcji Zanzara Eyewear na wiosnę-lato 2020! Naprawdę warto!Już jest dostępna kolekcja wiosna-lato 2020 

Najbardziej zgodna z najnowszymi trendami ze świata mody oraz mocno awangardowa kolekcja polskiej marki okularowej Zanzara Eyewear. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat wizerunek marki, jak i wszystkie kolekcje zostały całkowicie odmienione.

Kolekcja Zanzara Eyewear na wiosnę-lato 2020 - Co w niej znajdziecie?

Delikatne metalowe oprawy okularowe, w najmodniejszych w tym sezonie pastelowych kolorach, w tym modele zarówno dla kobiet i mężczyzn. Dodatkowo lansowane od kilku sezonów okrągłe oprawki wykonane z metalu w różnych odcieniach złota, wykończone nietuzinkowymi detalami. Dodatkowo musimy wspomnieć o ponadczasowej klasyce, czyli "Aviatorach" w kilkunastu wariantach kolorystycznych oraz kilku wariantach rozmiarowych. Ostatnią pozycją "must have" tego sezonu są oprawki transparentne (przezroczysne) w najróżniejszych odcieniach.

Jeśli jeszcze nie zobaczyliście, co kryje tegoroczna kolekcja od marki Zanzara Eyewear, - koniecznie sprawdźcie, bo naprawdę WARTO!

Instagram Zanzara Eyewear -  https://www.instagram.com/zanzaraeyewear