• Polecamy
  • Hurtownia optyczna Zanzara Eyewear — zapraszamy do świata ekskluzywnych okularów

Zanzara Eyewear to producent okularów oraz najwyższa jakość obsługi, 25-letnie doświadczenie, innowacyjny i nieszablonowy design produktów. Zanzara Eyewear to polska hurtownia okularów o włoskich korzeniach, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich wymagających klientów, stawia na nieustanny rozwój i inwestycje w nowoczesne technologie. Nasze produkty są nieszablonowe, zachwycają wyglądem i jakością. Udział w największych międzynarodowych targach branżowych, takich jak MIDO w Mediolanie, OPTI w Monachium, czy Opta w Brnie pozwala nam nie tylko stale obserwować trendy — sprawia także, że nasza oferta nieustannie wzbogaca się o kolejne ciekawe i funkcjonalne rozwiązania.

Hurtownia okularów Zanzara Eyewear - produkty, które zachwycą Twoich Klientów

Na stronie Zanzara Eyewear znajdziesz najwyższej jakości najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne, oprawy korekcyjne, oprawy clip on dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W naszym asortymencie nie brakuje propozycji od marek takich jak Zanzara, F2F, Moiss, Civetta, Dullman, E. Kaross, czy Fendal. Jeżeli do swojego salonu optycznego szukasz akcesoriów takich jak — nakładki polaryzacyjne, etui na oprawy, ekspozytory naścienne, ekspozytory obrotowe, gadżety, środki ochrony — zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W sklepie Zanzara znajdziesz wszystko, czego potrzebują Twoi Klienci!

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta hurtownii optycznej skierowana jest do wszystkich właścicieli salonów optycznych, którym zależy na wysokiej jakości oferowanych produktów. Wybierając producenta okularów Zanzara Eyewear możesz liczyć na światowy, najmodniejszy design, atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę z indywidualnym podejściem do każdego zamówienia.